CGJ2B2C0G1H220J050BA har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TDK
I lager: 115 532
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 17 578
Datablad
YAGEO
YAGEO
Murata Electronics
Similar
KEMET
22 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)