CGA2B3X5R1E104K050BB är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
TDK
I lager: 289 875
Datablad
Uppgradering
TDK
I lager: 2 267
Datablad
Direkt
Taiyo Yuden
Direkt
Taiyo Yuden
Murata Electronics
Murata Electronics
Parametrisk ekvivalent
0.1 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X5R 0402 (metrisk 1005)