C3216X7R2J682K115AA
DigiKeys produktnummer
445-4485-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-4485-1-ND - Remsbit (CT)
445-4485-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C3216X7R2J682K115AA
Beskrivning
CAP CER 6800PF 630V X7R 1206
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6800 pF ±10% 630V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
C3216X7R2J682K115AA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Inte för nya designer
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)