C3216C0G2J682J115AA
DigiKeys produktnummer
445-14649-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-14649-1-ND - Remsbit (CT)
445-14649-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C3216C0G2J682J115AA
Beskrivning
CAP CER 6800PF 630V C0G 1206
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6800 pF ±5% 630V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
C3216C0G2J682J115AA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)