C3216NP01H223J060AA | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | C3216NP01H223J060AA |
Beskrivning | CAP CER 0.022UF 50V NP0 1206 |
Tillverkarens standardleveranstid | 28 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 0.022 µF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | C3216NP01H223J060AA Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-150°C |
Serie | Egenskaper Hög temperatur |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Tillämpningar |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Kapacitans | Inkapsling/låda 1206 (metrisk 3216) |
Tolerans ±5% | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm) |
Spänning - märkt | Tjocklek (max) 0,030" (0,75mm) |