C1608C0G2A010C080AA
DigiKeys produktnummer
445-13993-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-13993-1-ND - Remsbit (CT)
445-13993-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1608C0G2A010C080AA
Beskrivning
CAP CER 1PF 100V C0G 0603
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 pF ±0,25pF 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
C1608C0G2A010C080AA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±0,25pF
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)