C1005X7R1E473M050BC är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
TDK
I lager: 59 571
Datablad
Uppgradering
TDK
I lager: 168 067
Datablad
Direkt
KEMET
Direkt
Murata Electronics
KEMET
Murata Electronics
Taiyo Yuden
0.047 µF ±20% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)