C1005X5R1A475K050BC är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
YAGEO
I lager: 1 194
Datablad
Direkt
Samsung Electro-Mechanics
I lager: 1 009 685
Datablad
4.7 µF ±10% 10V Keramiska kondensatorer X5R 0402 (metrisk 1005)