B72214S0351K101
DigiKeys produktnummer
495-6464-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
B72214S0351K101
Beskrivning
VARISTOR 560V 4.5KA DISC 14MM
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
560 V 4.5 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 14mm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
B72214S0351K101 Modeller
Kategori
Varistorspänning (max)
616 V
Tillverkare
TDK
Ström - stötpuls
4.5 kA
Serie
Energi
80J
Förpackning
Bulk
Antal kretsar
1
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
350 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
350 V
Arbetstemperatur
-40°C-105°C (TA)
Max DC-spänning
460 V
Monteringstyp
Genomgående hål
Varistorspänning (min)
504 V
Inkapsling/låda
Skiva 14mm
Varistorspänning (typisk)
560 V