ALT4532P-181-T05G
DigiKeys produktnummer
445-175377-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-175377-1-ND - Remsbit (CT)
445-175377-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ALT4532P-181-T05G
Beskrivning
PULSE TRANSFORMERS FOR LAN INTER
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
180µH LAN Pulstransformatorer 1CT:1CT Ytmontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ALT4532P-181-T05G Modeller
Kategori
Induktans
180µH
Tillverkare
TDK
Varvförhållande - primär:sekundär
1CT:1CT
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Artikelstatus
Aktiv
Höjd - monterad (max)
0,114" (2,90mm)
Transformatortyp
LAN
Arbetstemperatur
-40°C-105°C