SRF2012A-900YA
DigiKeys produktnummer
SRF2012A-900YATR-ND - Remsa och spole (TR)
SRF2012A-900YACT-ND - Remsbit (CT)
SRF2012A-900YADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SRF2012A-900YA
Beskrivning
CMC 400MA 2LN 90 OHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 90 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 300mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SRF2012A-900YA Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
300mOhm
Märkspänning - DC
50V
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,047" (2,00 x 1,20mm)
Filtertyp
Signalledning
Höjd (max)
0,055" (1,40mm)
Inkapsling/låda
Horisontell, 4 PC-öron
Impedans @ frekvens
90 Ohms @ 100 MHz
Basproduktens nummer
Strömklassning (max)
400mA