ACM4520-142-2P-TL000
DigiKeys produktnummer
445-174420-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-174420-1-ND - Remsbit (CT)
445-174420-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ACM4520-142-2P-TL000
Beskrivning
CMC 1.5A 2LN 1.4 KOHM SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 1.4 kOhms @ 100 MHz 1,5A DCR 80mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
1,5A
Tillverkare
TDK
DC-resistans (DCR) (max)
80mOhm
Serie
Märkspänning - DC
50V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Storlek/dimension
L 0,185" x B 0,177" (4,70 x 4,50mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
0,079" (2,00mm)
Impedans @ frekvens
1.4 kOhms @ 100 MHz