ACP3225-102-2P-T000
DigiKeys produktnummer
445-8637-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-8637-1-ND - Remsbit (CT)
445-8637-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ACP3225-102-2P-T000
Beskrivning
CMC 1.5A 2LN 1 KOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 1 kOhms @ 100 MHz 1,5A DCR 50mOhm (typ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ACP3225-102-2P-T000 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
1,5A
Tillverkare
TDK
DC-resistans (DCR) (max)
50mOhm (typ)
Serie
Märkspänning - DC
60V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
0,079" (2,00mm)
Impedans @ frekvens
1 kOhms @ 100 MHz