I7A4W060A033V-0C1-R
DigiKeys produktnummer
285-I7A4W060A033V-0C1-R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
I7A4W060A033V-0C1-R
Beskrivning
DC DC CONVERTER 3.3-28V 720W
Detaljerad beskrivning
Oisolerad PoL-modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 3,3-28V 60A 18V - 60V Ingång
Egenskaper
Fjärrstyrt tillslag/frånslag
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-115°C (med nedstämpling)
Förpackning
Box
Effektivitet
99%
Storlek/dimension
L 1,45" x B 1,34" x H 0,78" (36,8 x 34 x 19,8mm)
Spänning - ingång (min)
18V
Spänning - ingång (max)
60V
Godkännande myndighet
CE, UKCA
Ström - utgång (max)
60A
Standardnummer
Effekt (Watt)
1.68 kW