I7A4W033A033V-003-R
DigiKeys produktnummer
285-I7A4W033A033V-003-R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
I7A4W033A033V-003-R
Beskrivning
DC DC CONVERTER 3.3-24V 500W
Detaljerad beskrivning
Oisolerad PoL-modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 3,3-24V 33A 18V - 60V Ingång
EDA-/CAD-modeller
I7A4W033A033V-003-R Modeller
Egenskaper
Justerbar utgång, fjärrstyrt tillslag/frånslag, fjärranalys
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (med nedstämpling)
Effektivitet
98%
Storlek/dimension
L 1,45" x B 1,34" x H 0,45" (36,8 x 34,0 x 11,5mm)
Spänning - ingång (min)
18V
Spänning - ingång (max)
60V
Godkännande myndighet
CE, UKCA
Ström - utgång (max)
33A
Standardnummer
Effekt (Watt)
792 W