I7A20A-C01-EVK-S1
DigiKeys produktnummer
285-I7A20A-C01-EVK-S1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
I7A20A-C01-EVK-S1
Beskrivning
EVAL BOARD FOR I7A48020A033V001R
Tillverkarens standardleveranstid
52 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
i7A48020A033V-001-R i7A DC/DC, nedväxling 1 oisolerade utgångar Utgångar utvärderingskort
Kategori
Effekt - utgång
500W
Tillverkare
TDK-Lambda
Spänning - utspänning
3,6V-32V
Serie
Ström - utgång
20A
Förpackning
Box
Spänning - ingång
28V-60V