I6A4W010A033V-0S1-R
DigiKeys produktnummer
285-3020-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
I6A4W010A033V-0S1-R
Beskrivning
DC DC CONVERTER 3.3-40V 250W
Detaljerad beskrivning
Oisolerad PoL-modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 3,3-40V 10A 9V - 53V Ingång
EDA-/CAD-modeller
I6A4W010A033V-0S1-R Modeller
Egenskaper
Fjärrstyrt tillslag/frånslag, OCP
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Box
Effektivitet
97,5%
Inkapsling/låda
20-SIP modul, 18 stift
Storlek/dimension
L 1,30" x B 0,45" x H 0,98" (33,0 x 11,4 x 24,8mm)
Spänning - ingång (min)
9V
Leverantörens enhetsförpackning
SIP
Spänning - ingång (max)
53V
Ström - utgång (max)
10A
Basproduktens nummer
Effekt (Watt)
250 W