I6A4W010A033V-001-R
I6A4W010A033V-001-R
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
I6A4W010A033V-001-R
DigiKeys produktnummer
285-2670-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
I6A4W010A033V-001-R
Beskrivning
DC DC CONVERTER 3.3-40V 250W
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Oisolerad PoL-modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 3,3-40V 10A 9V - 53V Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
I6A4W010A033V-001-R Modeller
Kategori
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Tillv.
Egenskaper
Fjärrstyrt tillslag/frånslag, OCP, SCP
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Tråg
Effektivitet
97%
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Typ
Oisolerad PoL-modul
Inkapsling/låda
Sixteenth Brick
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 1,30" x B 0,90" x H 0,48" (33,0 x 22,9 x 12,1mm)
Spänning - ingång (min)
9V
Leverantörens enhetsförpackning
Sixteenth Brick
Spänning - ingång (max)
53V
Styrfunktioner
Aktivera, aktiv låg
Spänning - utspänning 1
Godkännande myndighet
CE
Ström - utgång (max)
10A
Basproduktens nummer
Effekt (Watt)
250 W