HWS3000GT-130
DigiKeys produktnummer
285-HWS3000GT-130-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HWS3000GT-130
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 130V 3016W
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 130V 170-265VAC (3-fas) Ingång
EDA-/CAD-modeller
HWS3000GT-130 Modeller
Spänning - isolering
3 kV
Effektivitet
93%
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Spänning - ingång
170-265VAC (3-fas)
Storlek/dimension
L 10,60" x B 5,90" x H 2,40" (269,2 x 149,9 x 61mm)
Spänning - utspänning 1
130V
Ström - Utgång 1
23.2 A
Standardnummer
Ström - Utgång 2
23.2 A