HWS3000G-130
DigiKeys produktnummer
285-HWS3000G-130-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HWS3000G-130
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 130V 3016W
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 130V 85-265VAC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HWS3000G-130 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Spänning - isolering
3 kV
Förpackning
Bulk
Effektivitet
93%
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Typ
Kapslad
Egenskaper
Justerbar utgång, kan användas med DC-ingång, PFC, fjärrstyrt tillslag/frånslag, universalingång
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång
85-265VAC
Storlek/dimension
L 10,60" x B 5,90" x H 2,40" (269,2 x 149,9 x 61mm)
Spänning - utspänning 1
130V
Godkännande myndighet
CE, UKCA
Ström - Utgång 1
23.2 A
Standardnummer
Ström - Utgång 2
23.2 A