FQA020ADC-N07-S
DigiKeys produktnummer
FQA020ADC-N07-S-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FQA020ADC-N07-S
Beskrivning
LINE FILTER 40VDC 20A TH
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
DC EMC/EMI Linjefilter 20 A AC Enkelsteg PC-stift
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FQA020ADC-N07-S Modeller
Kategori
Spänning - märkspänning DC
40V
Tillverkare
TDK-Lambda
Ström
20 A
Serie
Tillämpningar
General Purpose
Förpackning
Tråg
Arbetstemperatur
-40°C-115°C