DPP480-24-1 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TDK-Lambda
I lager: 55
Datablad
AC Nätaggregat för DIN-skena 1 Utgångar 24V 20A
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
DPP480-24-1
DigiKeys produktnummer
285-DPP480-24-1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DPP480-24-1
Beskrivning
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DPP480-24-1 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
480W
Tillverkare
TDK-Lambda
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Bulk
Effektivitet
0.89
Artikelstatus
Inte för nya designer
Arbetstemperatur
-10°C-71°C (med nedstämpling)
Ingångstyp
AC
Egenskaper
Justerbar utgång, lastfördelning, universalingång
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 4,57" x B 6,89" x H 4,92" (116,0 x 175,0 x 125,0mm)
AC-spänning - Ingång
85-132VAC, 176-264VAC
Godkännande myndighet
CE
Spänning - utspänning 1
24V
Basproduktens nummer
Ström - utgång (max)
20A