CUS600M-24
DigiKeys produktnummer
285-CUS600M-24-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CUS600M-24
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 401W
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 85-265VAC Ingång
EDA-/CAD-modeller
CUS600M-24 Modeller
Spänning - isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
96%
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Egenskaper
Fjärr På/Av, fjärravkänning, standby-utgång, universalingång
Storlek/dimension
L 5,00" x B 3,00" x H 1,34" (127,0 x 76,2 x 34,0mm)
Godkännande myndighet
CE
Spänning - utspänning 1
24V
Standardnummer
60601-1; 60950-1; 62368-1
Ström - Utgång 1
16.7 A