CUS600M-24/EF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
XP Power
I lager: 0
Datablad
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 85-265VAC Ingång
CUS600M-24/EF
DigiKeys produktnummer
285-CUS600M-24/EF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CUS600M-24/EF
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 401W
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CUS600M-24/EF Modeller
Spänning - isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
96%
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Egenskaper
Justerbar utgång, fjärrstyrt tillslag/frånslag, fjärranalys, Standby-utgång, universalingång
Typ
Kapslad
Storlek/dimension
L 6,18" x B 3,35" x H 1,67" (157,0 x 85,0 x 42,5mm)
Godkännande myndighet
CE
Spänning - utspänning 1
24V
Standardnummer
60601-1; 60950-1; 62368-1
Ström - Utgång 1
16.7 A