PFH05W28-1D0-EVK-S1 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 285-2932-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | PFH05W28-1D0-EVK-S1 |
Beskrivning | EVAL BOARD FOR PFH500F281D0R |
Kundreferens | |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spänning - utspänning 28V |
Tillverkare TDK-Lambda | Ström - utgång 18A |
Förpackning Bulk | Spänning - ingång 85-265VAC |
Artikelstatus Aktiv | Innehåll Kort |
Huvudsyfte AC/DC, oisolerad | Använd IC / komponent PFH500F-28-1D0-R |
Utgångar och typ 1 oisolerade utgångar | Basproduktens nummer |
Effekt - utgång 500W |