PFH05W28-100-EVK-S1
DigiKeys produktnummer
285-2931-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PFH05W28-100-EVK-S1
Beskrivning
EVAL BOARD FOR PFH500F28100R
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
PFH500F-28-100-R - AC/DC, oisolerad 1 oisolerade utgångar Utgångar utvärderingskort
Kategori
Spänning - utspänning
28V
Tillverkare
TDK-Lambda
Ström - utgång
18A
Förpackning
Bulk
Spänning - ingång
85-265VAC
Artikelstatus
Aktiv
Innehåll
Kort
Huvudsyfte
AC/DC, oisolerad
Använd IC / komponent
PFH500F-28-100-R
Utgångar och typ
1 oisolerade utgångar
Basproduktens nummer
Effekt - utgång
500W