NLV32T-1R0J-PF
DigiKeys produktnummer
445-1517-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-1517-1-ND - Remsbit (CT)
445-1517-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NLV32T-1R0J-PF
Beskrivning
FIXED IND 1UH 400MA 700 MOHM SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 400 mA Max. 700mOhm 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
NLV32T-1R0J-PF Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 700mOhm
Tillv.
Q @ Frekv
30 vid 7,96MHz
Serie
Frekvens - självresonant
120MHz
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Artikelstatus
Föråldrad
Induktansfrekvens - test
7.96 MHz
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,094" (2,40mm)