WCL3225-1R0-R
DigiKeys produktnummer
283-WCL3225-1R0-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WCL3225-1R0-R
Beskrivning
FIXED IND 1UH 450MA 300 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 450 mA Max. 300mOhm 1210 (metrisk 3225)
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 300mOhm
Tillv.
Q @ Frekv
12 vid 7,96MHz
Serie
Frekvens - självresonant
320MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
7.96 MHz
Typ
Trumkärna, trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
1210
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,114" (3,50 x 2,90mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,089" (2,25mm)