CGA5H1X7T2J333K115AC
DigiKeys produktnummer
445-12965-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-12965-1-ND - Remsbit (CT)
445-12965-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGA5H1X7T2J333K115AC
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 630V X7T 1206
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.033 µF ±10% 630V Keramiska kondensatorer X7T 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
CGA5H1X7T2J333K115AC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Inte för nya designer
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)