CGA5L4X7R2J333K160AA
DigiKeys produktnummer
445-5861-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-5861-1-ND - Remsbit (CT)
445-5861-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGA5L4X7R2J333K160AA
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 630V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.033 µF ±10% 630V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
CGA5L4X7R2J333K160AA Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,071" (1,80mm)