CEU4J2X7R2A332M125AE är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
TDK
I lager: 351
Datablad
Direkt
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 0
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
Murata Electronics
3300 pF ±20% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)