C0805X332JAGACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-C0805X332JAGACAUTOTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C0805X332JAGACAUTOCT-ND - Remsbit (CT)
399-C0805X332JAGACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805X332JAGACAUTO
Beskrivning
CAP CER 3300PF 250V C0G/NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3300 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
C0805X332JAGACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, mjuk avslutning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,039" (0,98mm)