CEU3E2X7R1H223M080AE är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
TDK
I lager: 20 214
Datablad
Uppgradering
TDK
I lager: 32 467
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Direkt
Knowles Syfer
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
0.022 µF ±20% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)