C3216X7R2A473K115AM är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
TDK
I lager: 1 124
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 980
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 3 356
KEMET
Uppgradering
KYOCERA AVX
Similar
Vishay Vitramon
0.047 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)