C3216NP01H223J060AA
DigiKeys produktnummer
445-14657-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-14657-1-ND - Remsbit (CT)
445-14657-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C3216NP01H223J060AA
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 50V NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.022 µF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
C3216NP01H223J060AA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Serie
Egenskaper
Hög temperatur
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,030" (0,75mm)