C1005C0G1H681G050BA
DigiKeys produktnummer
445-7022-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-7022-1-ND - Remsbit (CT)
445-7022-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1005C0G1H681G050BA
Beskrivning
CAP CER 680PF 50V C0G 0402
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
680 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
C1005C0G1H681G050BA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Låg ESL
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Artikelstatus
Inte för nya designer
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)