GRM1555C1H681GA01D
DigiKeys produktnummer
490-8220-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-8220-1-ND - Remsbit (CT)
490-8220-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GRM1555C1H681GA01D
Beskrivning
CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 0402
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
680 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
GRM1555C1H681GA01D Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)