FXUB85.54.0150C
DigiKeys produktnummer
931-FXUB85.54.0150C-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FXUB85.54.0150C
Beskrivning
ULTRA WIDE BAND FLEX ANTENNA 600
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
788,5MHz, 1,4725GHz, 1,955GHz, 2,495GHz, 4,15GHz, 5,5375GHz, 6,525GHz 3G, 4G, 5G, LTE, Wi-Fi Patch (flat) RF-antenner 617MHz-960MHz, 1,427GHz-1,518GHz, 1,71GHz-2,2GHz, 2,3GHz-2,69GHz, 3,3GHz-5GHz, 5,15GHz-5,925GHz, 5,925GHz-7,125GHz 2,1dBi, 2,4dBi, 1,9dBi, 1,8dBi, 5,3dBi, 5,6dBi, 4,5dBi I-PEX MHF4L Lim
Kategori
Antal band
7
Tillverkare
Taoglas Limited
Returförlust
-6dB, -7dB, -8dB, -11dB, -15dB
Serie
Förstärkning
2,1dBi, 2,4dBi, 1,9dBi, 1,8dBi, 5,3dBi, 5,6dBi, 4,5dBi
Förpackning
Bulk
Effekt - max
5 W
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Kabel - 150mm
RF-familj/standard
Mobiltelefon, WiFi
Terminering
I-PEX MHF4L
Frekvensgrupp
Bredband
Monteringstyp
Lim
Frekvens - (center/band)
788,5MHz, 1,4725GHz, 1,955GHz, 2,495GHz, 4,15GHz, 5,5375GHz, 6,525GHz
Höjd (max)
0,012" (0,30mm)
Frekvensomfång
617MHz-960MHz, 1,427GHz-1,518GHz, 1,71GHz-2,2GHz, 2,3GHz-2,69GHz, 3,3GHz-5GHz, 5,15GHz-5,925GHz, 5,925GHz-7,125GHz