FXC.30.52.0075X.B.DG
DigiKeys produktnummer
931-FXC.30.52.0075X.B.DG-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FXC.30.52.0075X.B.DG
Beskrivning
NFC FLEX ANTENNA (30*0.3 MM) WIT
Detaljerad beskrivning
RFID-antenner 13,56MHz
Frekvens
13,56MHz
Storlek/dimension
Diam. 30mm x H 0,3mm