UMF325B7104MNHT | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | UMF325B7104MNHT |
Beskrivning | CAP CER 0.1UF 50V X7R 1210 |
Tillverkarens standardleveranstid | 14 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 0.1 µF ±20% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | UMF325B7104MNHT Modeller |
Kategori | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda 1210 (metrisk 3225) |
Kapacitans | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm) |
Tolerans ±20% | Tjocklek (max) 0,083" (2,10mm) |