MAASU32NSB7104MTNA01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
0.1 µF ±20% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
MAASU32NSB7104MTNA01
DigiKeys produktnummer
587-MAASU32NSB7104MTNA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAASU32NSB7104MTNA01
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 50V X7R 1210
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MAASU32NSB7104MTNA01 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,083" (2,10mm)