UMF325B7104MNHT är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
0.1 µF ±20% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
TAIYO YUDEN MLCCs
UMF325B7104MNHT
DigiKeys produktnummer
587-UMF325B7104MNHTTR-ND - Remsa och spole (TR)
587-UMF325B7104MNHTCT-ND - Remsbit (CT)
587-UMF325B7104MNHTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UMF325B7104MNHT
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 50V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
UMF325B7104MNHT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,083" (2,10mm)