TMK325BJ106KM-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Taiyo Yuden
I lager: 3 826
Datablad
Direkt
Taiyo Yuden
I lager: 71 112
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
KEMET
TDK
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Murata Electronics
Uppgradering
KYOCERA AVX
TDK
10 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X5R 1210 (metrisk 3225)
TAIYO YUDEN MLCCs
TMK325BJ106KM-T
DigiKeys produktnummer
TMK325BJ106KM-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TMK325BJ106KM-T
Beskrivning
CAP CER 10UF 25V X5R 1210
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TMK325BJ106KM-T Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Inte för nya designer
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)