CL32A106KBJNNNE
DigiKeys produktnummer
1276-3363-2-ND - Remsa och spole (TR)
1276-3363-1-ND - Remsbit (CT)
1276-3363-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CL32A106KBJNNNE
Beskrivning
CAP CER 10UF 50V X5R 1210
Detaljerad beskrivning
10 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X5R 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
CL32A106KBJNNNE Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)