QMK316B7473ML-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Taiyo Yuden
I lager: 3 190
Datablad
Direkt
TDK
I lager: 85
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 6 612
KEMET
KEMET
TDK
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Chemi-Con
0.047 µF ±20% 250V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
TAIYO YUDEN MLCCs
QMK316B7473ML-T
DigiKeys produktnummer
QMK316B7473ML-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
QMK316B7473ML-T
Beskrivning
CAP CER 0.047UF 250V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
QMK316B7473ML-T Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Högspänning
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,071" (1,80mm)