NRS4012T150MDGJ | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | NRS4012T150MDGJ |
Beskrivning | FIXED IND 15UH 750MA 312 MOHM |
Tillverkarens standardleveranstid | 8 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 15 µH Halvskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 750 mA Max. 312mOhm Icke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | NRS4012T150MDGJ Modeller |
Kategori | Ström - mättnadsström (Isat) 650mA |
Tillv. | Skärmning Halvskärmad |
Serie | Likströmsresistans (DCR) Max. 312mOhm |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Frekvens - självresonant 24MHz |
Artikelstatus Aktiv | Arbetstemperatur -25°C-120°C |
Typ Trumkärna, trådlindad | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Material - kärna | Monteringstyp Ytmontering |
Induktans | Inkapsling/låda Icke standard |
Tolerans ±20% | Storlek/dimension L 0,157" x B 0,157" (4,00 x 4,00mm) |
Strömklassning (Ampere) | Höjd - monterad (max) 0,047" (1,20mm) |