LSXND4040MKL150MDG
DigiKeys produktnummer
587-LSXND4040MKL150MDGTR-ND - Remsa och spole (TR)
587-LSXND4040MKL150MDGCT-ND - Remsbit (CT)
587-LSXND4040MKL150MDGDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LSXND4040MKL150MDG
Beskrivning
FIXED IND 15UH 750MA 312 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 750 mA Max. 312mOhm 1616 (metrisk 4040)
Kategori
Skärmning
Halvskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 312mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
24MHz
Arbetstemperatur
-25°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Inkapsling/låda
1616 (metrisk 4040)
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
1616
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,157" (4,00 x 4,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
650mA