MCASU105SB7682KFNA1J är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Datablad
Walsin Technology Corporation
Würth Elektronik
YAGEO
KEMET
KEMET
6800 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
MCASU105SB7682KFNA1J
DigiKeys produktnummer
587-MCASU105SB7682KFNA1JTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCASU105SB7682KFNA1J
Beskrivning
CAP CER 6800PF 50V X7R 0402
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MCASU105SB7682KFNA1J Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)