MBJCH32MLC7475KPDDT1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Taiyo Yuden
I lager: 175 222
Taiyo Yuden
I lager: 1 160
Datablad
4.7 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7S 1210 (metrisk 3225)
MBJCH32MLC7475KPDDT1
DigiKeys produktnummer
587-MBJCH32MLC7475KPDDT1TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MBJCH32MLC7475KPDDT1
Beskrivning
CAP CER 4.7UF 100V X7S 1210
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MBJCH32MLC7475KPDDT1 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)