MCJCH32MLC7475KPDDT1
DigiKeys produktnummer
587-MCJCH32MLC7475KPDDT1TR-ND - Remsa och spole (TR)
587-MCJCH32MLC7475KPDDT1CT-ND - Remsbit (CT)
587-MCJCH32MLC7475KPDDT1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCJCH32MLC7475KPDDT1
Beskrivning
CAP CER 4.7UF 100V X7S 1210
Detaljerad beskrivning
4.7 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7S 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
MCJCH32MLC7475KPDDT1 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)